Rejestracja: +48 32 62 61 731
Godziny otwarcia:

pon.-pt.: 7:00 – 18:00

Rejestracja: +48 32 62 61 731

Gabinet dietetyczny

dietetyk Olkusz

Dietetyk Olkusz

W gabinecie prowadzimy konsultacje dietetyczne , analizę składu ciała oraz indywidualne programy żywieniowe  Dowiesz się jak sobie radzić w chorobie, otrzymasz zalecenia i wsparcie. Choroby,którymi się zajmujemy :
Insulinooporność, nadwaga, otyłość, niedowaga, hipercholesterolemia, choroby przewodu pokarmowego, zaparcia, osteoporoza, nadciśnienie tętnicze, niedoczynność/nadczynność tarczycy, cukrzyca typ I i II, cukrzyca ciążowa oraz wiele innych.

Podczas pierwszej wizyty jest zbierany szczegółowy wywiad żywieniowo-zdrowotny, wykonywane są również pomiary na wadze TANITA. Na pierwszym spotkaniu ustalany jest również cel dietoterapii. Na drugiej wizycie przekazywany jest jadłospis oraz zalecenia żywieniowe. Wizyty kontrolne z pacjentem odbywają się co miesiąc w celu monitorowania postępów dietoterapii. W każdym momencie jest możliwa modyfikacja jadłospisu. W gabinecie są proponowane rozwiązania wykluczające konieczność ciągłego stosowania się do sztywnych, schematycznych diet. Plany żywieniowe dostosowane są do potrzeb, możliwości oraz wymagań całej rodziny w oparciu o wywiad żywieniowy oraz pogłębioną analizę. Jadłospisy są opracowane indywidualne i ukierunkowane na konkretne oczekiwania.

Specjaliści
Umów się na wizytę w naszym centrum.
Zadzwoń i zarezerwuj termin.
Rejestracja: +48 32 62 61 731